W pierwszym dniu wakacji - 26.06.2021 r. w parku w Żelazkowie została zorganizowana impreza z okazji: "Dnia Dziecka".

Festyn rozpoczął się przemarszem Orkiestry Dętej z Żelazkowa z Mażoretkami Wiwat, po którym nastąpił koncert i występ.

Następnie dzieci z Zespołu Szkół w Żelazkowie, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Russowie, Szkoły Podstawowej w Goliszewie oraz Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kokaninie wykonały piosenki "Dla Mamy".

Przybyli goście podziwiali występy młodych artystów z terenu Gminy Żelazków nagradzając ich gromkimi brawami. Na dzieci czekało wiele atrakcji prowadzonych przez animatorów, nie zabrakło gier, zabaw i konkursów z nagrodami. Było również malowanie twarzy oraz bańki mydlane wykonywane przez najmłodszych.

Wszystkie dzieci otrzymały balony z logo gminy Żelazków, które rozdawane były przez panie z biblioteki.

Kulminacyjnym punktem programu były efekty pirotechniczne. Kolorowe fajerwerki zachwyciły nie tylko najmłodszych uczestników festynu. Imprezę zakończył wspaniały pokaz w wykonaniu strażaków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!!!